Kontorisse tulles palume silmas pidada järgnevat:

1. Katriitos kehtib maskikandmise kohustus.  Maski ei ole kliendid kohustatud kandma COVID vaktsineerimis-, läbipõdemis- või testitõendi olemasolul. Tõendi kontrollimiseks tuleb kliendil kohale tulles näidata tõendit PDF kujul assistendile, kes kontrollib selle kehtivust telefoni rakenduse abil.  Lisainfo tõendi kohta on leitav https://www.kriis.ee/et/vaktsineerimistoend.

2. Vastuvõtule tule tervelt  ning anna allkiri tervisedeklaratsioonile. Tervisedeklaratsiooni ei pea täitma COVID tõendi olemasolul.

3. Kontoris hoia võõraste inimestega mõistlikku vahemaad.

4. Kui oled haigestunud või olnud kontaktis COVID-19-sse haigestunuga, teavita meid, et soovi korral kontaktvastuvõtu asemel kokku leppida kaugvastuvõtt. 

5. Tule kohale võimalikult täpsel ajal, et vältida ooteruumis inimeste kogunemist. Vastuvõttu on võimalik oodata ka suuremas ja paremini õhutatud ooteruumis, mis asub Tervisekeskuse koridoris – otse meie kontori ees.

6. Kohapeal on olemas vajalikud isikukaitsevahendid (desinfitseerimisvahendid). Soovi korral võib soetada lisatasu eest kaitsemaski (1€) ja kaitsemaski koos kinnastega (1.50 €) ning kasutada neid vastuvõtul.

7. Tasumine toimub ettemaksuarvete alusel, et minimeerida kohapealseid kontakte.


Täname teid, et hoiate nii enda kui meie tervist!